Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого фахового коледжу гідно виступили на обласній спартакіаді із шашок

Студенти Економіко-правничого фахового коледжу гідно виступили на обласній спартакіаді із шашок

Студенти Економіко-правничого фахового коледжу гідно виступили на обласній спартакіаді із шашок
19.10.2023 15:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж спорт шашки перемога

Запорізька обласна спартакіада серед закладів фахової передвищої освіти розпочалась змаганнями з шашок. До складу збірної команди Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), яка була серед учасників змагання, увійшли: Ростислав Лемешко (гр. 73-23), Данило Пороскун (гр. 17-23) та Вікторія Ганза (гр. 13-21).

 

Варто відзначити, що це – перші запорізькі змагання такого рівня з початку введення воєнного стану. У результаті спортивної боротьби Ростислав Лемешко посів третє місце в змаганнях із шашок. Данило Пороскун опинився за крок від п’єдесталу: він посів четверте місце.

Попереду у студентів закладів фахової передвищої освіти – змагання із шахів. Здобувачі освіти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ готуються та сподіваються на перемогу. Колектив коледжу вітає своїх спортсменів і дякує їм за гідну презентацію закладу освіти.

 

Анна Багорка, Економіко-правничий фаховий коледж

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини