Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики розглянув проблеми та перспективи національної редакторсько-видавничої справи

Факультет журналістики розглянув проблеми та перспективи національної редакторсько-видавничої справи

Факультет журналістики розглянув проблеми та перспективи національної редакторсько-видавничої справи
23.10.2023 11:35 Все Головні новини Факультети Журналістики EU-indy ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики наука молода наука конференція Еразмус+ панельна дискусія EU-Indy

19 жовтня на базі факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання панелі «Національна редакторсько-видавнича справа: проблеми та перспективи» в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Європейські цінності і медійні стандарти: контекст російсько-української війни» в межах проєкту Європейського Союзу за програмою «Еразмус+».

 

Усього під час панельного засідання заслухали дванадцять доповідей. Модераторкою заходу стала доцентка кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики Галина Микитів.

Під час дискусії панувала творча та дружня атмосфера. Студенти, аспіранти та викладачі кафедри видавничої справи та редагування заслухали та обмінялися думками щодо важливих та актуальних питань у галузі видавничої справи та редагування в умовах російсько-української війни. Зокрема, учасники конференції разом із Луїзою Горбань проаналізували обкладинки всесвітньо відомих журналів із зображеннями вищого керівництва України в доповіді «Особистість як засіб ідентифікації України на обкладинках журналів “Time”, “The Economist”, “Der Spiegel”, “Wprost”». Дар’я Середа розповіла про мовні новації періоду російсько-української війни, а темою доповіді доцентки Наталії Тяпкіної стала «Експлуатація демонологічних персонажів у медіатекстах часів російсько-української війни».  Не оминули учасники конференції і тему освіти: Вікторія Колокол обрала для виступу тему «Чат-бот як додаткова інтерактивна платформа навчального практикуму».

 

Мар’яна Сарапій,

аспірантка кафедри видавничої справи та редагування

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини