Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Додатковий набір до магістратури, навчальний процес та акредитації: про що ще говорили на ректораті

Додатковий набір до магістратури, навчальний процес та акредитації: про що ще говорили на ректораті

Додатковий набір до магістратури, навчальний процес та акредитації: про що ще говорили на ректораті
24.10.2023 16:58 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректорат освітній процес вступна кампанія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування предметні олімпіади Радіодиктант

23 жовтня відбулося засідання ректорату ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), на якому обговорили питання додаткового набору на магістратуру, навчального процесу та акредитацій.

 

Додатковий набір на магістратуру

Ректор Микола Фролов повідомив, що у результаті першого додаткового набору до магістратури кількість студентів збільшилася – наразі магістрантів у виші понад 350 осіб. Він нагадав, що наступний додатковий набір розпочинається 6 листопада.

 

Навчальний процес

Микола Фролов зазначив, що навчальний процес потребує постійного контролю. Керівниця навчального відділу Валентина Горлач звернулася до деканів факультетів та директора ІННІ імені Ю. Потебні з проханням подавати службові про перенесення пар у навчальний відділ, якщо є плани провести у цей час заходи. Валентина Горлач також додала, що пари для студентів заочної форми мають відбуватися за розкладом.

 

Акредитація

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов поінформував, що цього тижня відбудеться акредитація освітньої програми «Політологія». Проректор зазначив, що вже було проведено понад 70 акредитацій. Також Юрій Каганов нагадав присутнім про необхідність ознайомитися з новим проєктом критеріїв рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників, розміщеного для громадського обговорення. Пропозиції щодо нього можна надсилати безпосередньо Юрію Каганову.

 

Фінансова та академічна заборгованість

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура повідомив, що інформацію про заборгованість студентів буде додано до системи АСУ, щоб простежити темпи її ліквідації.

Керівникам факультетів та ІННІ імені Ю. Потебні доручили контролювати погашення студентами фінансової заборгованості, особливу увагу приділивши випускникам магістратури, які не оплатили навчання.

 

Профорієнтація

Начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів зазначила, що з 20 жовтня розпочалася реєстрація на предметні олімпіади, які проводить ЗНУ. Вони відбудуться з 12 до 20 листопада.

І ще

27 жовтня відбудеться Радіодиктант національної єдності, до якого можна долучитися об 11 годині у ЗНУ.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини