Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти й учні дізнались багато цікавого під час екскурсії до Музею води

Студенти й учні дізнались багато цікавого під час екскурсії до Музею води

Студенти й учні дізнались багато цікавого під час екскурсії до Музею води
25.10.2023 13:35 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет Музей води екскурсія профорієнтаційна робота відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

20 жовтня відбулася чергова науково-профорієнтаційна екскурсія викладачів і студентів біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) до «Музею води» (другого в Україні), що відкрився при ЗНУ в 2021 році.

 

На екскурсії були присутні завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Рильський, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Костянтин Домбровський, завідувач навчальної лабораторії загальної та прикладної екології Михайло Ткаченко. А також – студенти 1-3 курсів біологічного факультету й учні 8 класу Запорізького технічного ліцею під керівництвом випускниці біологічного факультету, вчительки біології та хімії Ірини Яковенко.

Екскурсію особисто провів керівник музею Роман Бараннік. Мета створення музею – донесення до якомога ширшого кола відвідувачів, починаючи зі школярів, важливості знань про правильне використання та необхідність збереження й охорони водних ресурсів. Музей поділений на декілька експозицій, серед яких можна виділити фотозону, майданчик експериментів (мінілабораторію), експозицію методів очищення води, 3D-модель містечка, що демонструє колообіг води в природі, та багато іншого. Експозиції музею постійно оновлюються та пропонують відвідувачам багато корисної та цікавої інформації про найбільший скарб нашої планети – воду.

Впродовж екскурсії відвідувачі ознайомились з експонатами, які розкривають властивості та значення води для людини та планети в цілому,  а також були проінформовані про технологічні схеми очищення стічних вод на очисних спорудах. Студенти різних курсів змогли поспілкуватися між собою та поділитися досвідом навчання в умовах сьогодення, а школярі – майбутні абітурієнти – дізналися відповіді на всі питання щодо спеціальностей, на яких можна навчатися на біологічному факультеті ЗНУ.

Такі спільні відвідування науково-пізнавальних локацій школярів і студентів є дуже дієвим, влучним і новітнім методом проведення профорієнтаційної роботи, і, безумовно, також сприяють покращенню поінформованості населення стосовно цінності водних ресурсів та необхідності їх раціонального використання та збереження.

Переглянути відео, присвячене екскурсії до Музею води, можна за лінком:
https://www.facebook.com/100004311106764/posts/pfbid02Yz4oM4wTSnkeTdCzZwShtM3gCftH7AfmkCQ6bJ6EBQ6Nzyf75dp6oxLJ8RqYuDqdl/?app=fbl

 

 Інформацію надано біологічним факультетом ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини