Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю. Потебні визначено переможців секції «Інноваційні технології в обліку і оподаткуванні»

В ІННІ ім. Ю. Потебні визначено переможців секції «Інноваційні технології в обліку і оподаткуванні»

В ІННІ ім. Ю. Потебні визначено переможців секції «Інноваційні технології в обліку і оподаткуванні»
30.10.2023 12:30 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту конференція молода наука

Нещодавно в Інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ ім. Ю. Потебні відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція за участю молодих науковців «Актуальні питання сталого науково-технічного та соціально-економічного розвитку регіонів України». Одним із напрямів, яким присвятили свої доповіді учасники конференції, стали інноваційні технології в обліку і оподаткуванні. Саме засідання відбувалося на кафедрі обліку, аналізу, оподаткування та аудиту під головуванням професорки Тетяни Меліхової.

 

Студенти, аспіранти та магістранти говорили про актуальні проблеми обліку й оподаткування, зокрема, стратегію лідирування за рахунок зниження витрат М. Портера, як одну з конкурентних стратегій промислових підприємств; про порядок організації та документування відрядження працівника; про облік, оподаткування та контроль податку на прибуток.

Найкращими були визнані доповіді «Інноваційна Україна – можливості, загрози та нові горизонти» студентки Запорізького авіаційного фахового коледжу ім. О. Івченка Юлії Баканової (наукові керівники – Вікторія Присяжна, Олена Духовна, Валентина Ткаленко) та «Розрахунки з підзвітними особами в державному секторі: сутність та нормативно-правовий аспект» магістрантки освітньої програми «Облік, аналіз, контроль в управлінні підприємством» ІННІ Оксани Поплевіної (наукова керівниця – доцентка Юлія Синиця). Друге місце посів студент освітньої програми «Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством» Леонід Вітценко (наукова керівниця – професорка Тетяна Меліхова) із доповіддю «Проблеми внутрішньо переміщених осіб в умовах воєнного стану». А третє – магістрант освітньої програми «Облік, аналіз, контроль в управлінні підприємством» Олександр Куропятник (науковий керівник – професор Андрій Макаренко) із доповіддю «Облік та контроль адміністративних витрат».

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини