Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники ІННІ ім. Ю.М. Потебні – учасники заходів від НБУ

Першокурсники ІННІ ім. Ю.М. Потебні – учасники заходів від НБУ

Першокурсники ІННІ ім. Ю.М. Потебні – учасники заходів від НБУ
02.11.2023 16:52 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту Національний банк України Музей грошей вебінар майстер-клас

Нещодавно за ініціативи Національного банку України та Музею грошей було проведено низку заходів, присвячених Тижню заощаджень. Вони були спрямовані на розвиток фінансової грамотності молоді та на формування її фінансової культури. До заходів долучилися і першокурсники всіх спеціальностей Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні, а ініціаторкою їхньої участі стала завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова. Зокрема, молодь відвідала вебінар «Таємниця давніх скарбів: витоки історії заощаджень» і взяла участь у воркшопі «Мій фінансовий план».

 

Під час вебінару, який провів старший зберігач фондів Музею грошей Національного банку України Андрій Бойко-Гагарін, студенти дізналися, чому наша земля так багата на скарби. Вони говорили про містичні скарби та їхню роль у розвитку української культури. Звернули увагу учасники заходу й на сенсаційні скарби сучасності та на традиції заощадливості українського народу.

Запам’ятався першокурсникам і практичний воркшоп «Мій фінансовий план», спікеркою якого стала головна експертка управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій НБУ Вікторія Ролік. Лекторка поділилася з молоддю основами фінансового планування. Вона розповіла учасникам, як оцінити власне фінансове становище та як приймати зважені фінансові рішення. А потім, коли студенти дізналися, якою буває фінансова мета, вони спробували скласти власний фінансовий план.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини