Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доступна інформаційна платформа – для вступників ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Доступна інформаційна платформа – для вступників ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Доступна інформаційна платформа – для вступників ІННІ ім. Ю.М. Потебні
03.11.2023 12:54 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні Запорізька спеціалізована школа 100 профорієнтаційна робота

Під час зустрічі з випускниками Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №100 заступник директора з профорієнтаційної роботи Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Владислав Румянцев приділив головну увагу перспективам навчання в ІННІ та новації цьогорічної вступної кампанії в університеті – платформі «Вступник-2024».

 

Зокрема, Владислав Румянцев розповів про стрімкий розвиток інституту, про те, що нині він є найбільшим структурним підрозділом університету та чому носить ім’я Юрія Михайловича Потебні. А потім запросив молодь відвідати інститут, щоб якнайбільше дізнатися про освітні програми, за якими навчаються здобувачі, та вже сьогодні відчути себе справжніми студентами.

Дуже цікавою для абітурієнтів стала й інформація про платформу «Вступник-2024» та про можливості, які вона відкриває перед абітурієнтами. Владислав Румянцев окреслив її переваги: вона безпечна, доступна та має консультативні та навчальні функції. Зокрема, платформа доступна, адже до неї можуть приєднатися вступники незалежно від того, де вони перебувають. А безпечна, тому що це доступно винятково цьогорічним вступникам. Абітурієнти зможуть знайти на платформі відповіді на всі свої питання стосовно вступу. А ще, тут відбуватимуться олімпіади, майстер-класи, тренінги та багато-багато іншого.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини