Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті разом із учнями міркували: Гелловін чи Маланка?

На філологічному факультеті разом із учнями міркували: Гелловін чи Маланка?

На філологічному факультеті разом із учнями міркували: Гелловін чи Маланка?
03.11.2023 13:55 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет профорієнтаційна робота учнівські тематичні зустрічі вчительське партнерство педагогічна співпраця

31 жовтня філологічний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запросив усіх охочих на тематичну лекцію «Гелловін: традиції святкування», яку проводила завідувачка кафедри слов’янської філології Ірина ПАВЛЕНКО. До розповіді про правду та вигадки в інтерпретації цього свята приєдналася майже сотня слухачів, серед яких було чимало учнів і вчителів. До лекції й дискусії долучилися викладачі, студенти та колишні випускники філологічного факультету.

 

Для гостей провели вікторину «Що ми знаємо про Гелловін?», розроблену доценткою кафедри української літератури Іриною БАКАЛЕНКО та завідувачкою кафедри слов’янської філології Іриною ПАВЛЕНКО. Гості заходу змагалися між собою або вболівали за своїх фаворитів.

Ірина ПАВЛЕНКО зосередила увагу на полемічних поглядах щодо походження Гелловіну, а також на універсальних рисах цього запозиченого на теренах України свята. Учасники заходу переконалися, що обрядодії Гелловіна подібні до язичницьких ритуалів, які побутували в Україні. Учасники заходу зійшлися на думці, що вкрай важливо популяризувати й відроджувати унікальні традиції української обрядовості.

 

Інформацію надав філологічний факультет ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини