Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка факультету соціальної педагогіки та психології Орина Книш

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка факультету соціальної педагогіки та психології Орина Книш

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка факультету соціальної педагогіки та психології Орина Книш
06.11.2023 10:27 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його межах пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з вихованкою факультету соціальної педагогіки та психології, педагогинею-організаторкою в гімназії «ОРТ-Алєф» (м.Запоріжжя) Ориною Книш.

 

Ось що вона розповідає про свої студентські роки та побудову успішної кар’єри:

- Вибір майбутньої професії я зробила, ще навчаючись у школі. Моя мама, вчитель гімназії, багато часу приділяла своїм учням, спілкуванню з їхніми батьками, проводила екскурсії в різні міста України. Це все відбувалося на моїх очах. Спостерігаючи за мамою, я раділа, що дітей оточує увага, небайдужість, тепло, тому, закінчивши дев’ятий клас, я вступила до Запорізького педагогічного коледжу. Після закінчення отримала диплом з відзнакою та вступила за скороченим терміном навчання до Запорізького національного університету на освітню програму «Початкова освіта», тому що планувала пов’язати свою кар’єру із дітьми.

- Чому обрали навчання саме у Запорізькому національному університеті?

- За час навчання в ЗНУ я зрозуміла, як саме бути «на хвилі» в педагогіці, знаходити нестандартні рішення, поповнювати вчительську скарбницю. На своєму досвіді переконалася, що це був найкращий вибір університету з кваліфікованими викладачами, що діляться своїм досвідом.

- Як навчання на факультеті «Соціальної педагогіки та психології» ЗНУ допомагає у професійній діяльності?

- Зараз я працюю в єврейській гімназії «ОРТ-Алєф» педагогинею-організаторкою. У своїй роботі використовую знання, які отримала протягом навчання в університеті. Завдяки ґрунтовній підготовці, вже досягла перших успіхів: отримала золоту медаль за публікацію на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2023», премію міського голови за визначні досягнення в навчанні та вихованні юного покоління та подяку від Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

- Яким, на вашу думку, має бути сучасний учитель?

- У сучасних дітей є багато можливостей отримати інформацію. Тому я думаю, що, в першу чергу, вчитель має бути обізнаним, чуйним, добрим, креативним, толерантним, але і вимогливим. Дітей потрібно зацікавлювати, саме тому педагог повинен увесь час самовдосконалюватися.

- Які у вас є плани на майбутнє?

- Я закінчила бакалаврат і магістратуру на факультеті «Соціальної педагогіки та психології» та зрозуміла, що хочу продовжити своє навчання в Запорізькому національному університеті. Саме тому я вступила до аспірантури за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» для подальшого професійного розвитку та здобуття наукового ступеня.

 

Інформацію надав факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

 

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 300 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини