Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра фізичної терапії та ерготерапії провела онлайн-захід до Дня науки

Кафедра фізичної терапії та ерготерапії провела онлайн-захід до Дня науки

Кафедра фізичної терапії та ерготерапії провела онлайн-захід до Дня науки
13.11.2023 11:41 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму наукова діяльність конференція студентська наука День науки

Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) – свято, засноване у 2001 році під егідою ЮНЕСКО. Заходи цього дня спрямовані на популяризацію науки в суспільстві, необхідність взаємодії науки та громадськості, стимулювання праці науковців. Не залишилася осторонь кафедра фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

За ініціативою завідувачки кафедри фізичної терапії та ерготерапії Надії Богдановської, 10 листопада науково-педагогічні працівниці цієї кафедри: Ірина Кальонова, Наталія Позмогова, Олена Бессарабова, Лариса Потапова, Ганна Страколист та Олена Потапова, – провели онлайн-захід, присвячений Всесвітньому Дню науки в ім'я миру та розвитку на тему: «Роль науково-доказової бази у безперервному професійному розвитку фізичного терапевта». Організаторами заходу стали професорка Надія Богдановська та доцент Олена Бессарабова.

У конференції взяли участь студенти та магістри спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія». На початку заходу кожний викладач кафедри розповів учасникам про свій шлях в науці, починаючи з навчання в аспірантурі, складання кандидатського мінімуму, проведення досліджень з теми дисертації, проведення довгого часу в бібліотеці, участь у наукових конференціях та семінарах, публікацій статей та тез доповідей, а також, про той день, коли, відбувся захист іх дисертаційної роботи. Також кожна викладачка відзначила. що це – тернистий, але дуже цікавий шлях, який запамятався на все життя! Далі, згідно з програмою заходу, студентами та магістрами були представлені доповіді, які охоплювали широкий спектр питань.

Магістри представили результати своїх кваліфікаційних магістерських робіт. Студенти 2-4 курсу підготували доповіді в межах свого напрямку студенського наукового гуртка. Під час жвавої дискусії вони обмінювалися досвідом. Викладачі агадали, що на кафедрі діють студентські проблемні наукові групи, до яких, за бажанням, можна приєднатись.

Наприкінці зустрічі Надія Богдановська ще раз привітала всіх із Днем науки, а здобувачам освіти побажала знайти свій шлях в науці – від студента до аспіранта і отримати науковий ступінь.

 

Інформацію надано факультетом фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини