Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Обдаровані молоді науковці ЗНУ отримали нагороди

Обдаровані молоді науковці ЗНУ отримали нагороди

Обдаровані молоді науковці ЗНУ отримали нагороди
15.11.2023 12:04 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет наука обласний конкурс обдарована молодь

14 жовтня відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу обдарованої молоді у галузі науки - 2023. ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) був потужно представлений на заході. У ньому взяли участь представники Запорізької обласної державної адміністрації, а також ректор ЗНУ Микола Фролов.

 

Заслужені нагороди одержали представниці ІННІ імені Ю. Потебні Катерина Савченко, Віолетта Норченко, Валерія Сухенко. Їхніми науковими керівниками є доценти кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Карина Бєлоконь, Олексій Кириченко та професорка, завідувачка кафедри управління та адміністрування Валентина Сухенко.

Студенти факультету історії та міжнародних відносин Софія Тоцька, Данило Жермаль під керівництвом професорки, завідувачки кафедри давньої і нової історії та методики навчання історії Галини Турченко та Дар’я Поняткова під керівництвом доцентки кафедри новітньої історії України Тетяни Грушевої здобули перемогу в номінації «Історичні науки та культурологія». Дар’я Поняткова також представила свою наукову роботу на тему «Зміни регіональної моделі пам’яті з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну».

Ще однією переможницею стала студентка факультету соціології та управління Анна Якименко. Її науковим керівник – професор кафедри соціології Максим Лепський, який є одним із ініціаторів цього конкурсу.

Студентки юридичного факультету Катерина Говоруха та Катерина Чеченко здобули перемогу в номінації «Юридичні науки». Їхня наукова керівниця – професорка, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць.

У категорії «молодий вчений» у номінації «Філологічні науки» переміг доцент кафедри англійської філології та лінгводидактики Ельдар Веремчук.

Студент факультету СПП Максим Пєшков отримав нагороду у номінації «мистецтвознавство, архітектура та дизайн». Його науковим керівником є старший викладач кафедри дизайну Олександр Брянцев.

Наприкінці зустрічі ректор вишу Микола Фролов подякував організатором конкурсу та повідомив, що переможці конкурсу і їхні наукові керівники отримають грошову премію.

 

Фотогалерея від Антона Осадчука за лінком:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.840908381370532

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини