Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж запрошує на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж запрошує на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж запрошує на День відкритих дверей
23.11.2023 11:45 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж День відкритих дверей відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування вступ-2024

25 листопада о 10.00 колектив Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)» гостинно відчинить двері для майбутніх студентів та їхніх батьків. Не пропустіть можливість ближче познайомитися з одним із найстаріших коледжів нашого міста.

 

Захід відбудеться в двох форматах: безпосередньо в коледжі й online. Ті, хто перебувають у Запоріжжі, зможуть відвідати коледж особисто за адресою: вул. Мінська, 10 (Правий берег. Транспорт: тролейбус №3; маршрутки №№ 46, 15. Зупинка: «Палац культури ЗТЗ»).

А ті, хто не мають такої можливості, зможуть приєднатися до Дня відкритих дверей у online-форматі. Достатньо лише підключитися до платформи ZOOM, вказавши ідентифікатор конференції 806 762 5842 і код доступу 982661, або увійти за лінком:

https://us02web.zoom.us/j/8067625842?fbclid=IwAR24yKQIluCNwmHwLY6PIONEz13XKxBsyb7tIl2UXWDJT1vY9vjICjH82WY#success

Під час зустрічі на вас чекає корисна та цікава інформація. Ви зможете дізнатися про спеціальності коледжу, особливості навчання, інфраструктуру ЗГЕФК ЗНУ, а також отримаєте відповіді на будь-які запитання стосовно вступу та навчання.

Залишилися питання? Телефонуйте до Приймальної комісії коледжу: (068) 738-25-92. Або напишіть листа за адресою zgefc.znu@gmail.com

Чимало додаткової, цікавої та корисної інформації ви знайдете, якщо завітаєте на сторінки Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу:

ВСП ЗГЕФК ЗНУ: www.zgefcznu.in.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

Не втрачайте чудового шансу отримати сучасну та затребувану професію у ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ».

 

Матеріал надано ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини