Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки ФІФ отримали стипендії Уряду Франції

Студентки ФІФ отримали стипендії Уряду Франції

Кафедра романської філології і перекладу факультету іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) має приємну новину. За сприяння Посольства Франції в Україні п’ятеро студенток французького відділення отримали стипендії Уряду Франції для тритижневого лінгвістичного стажування в мовному центрі «CAVILAM-Alliance Française» у місті Віші у Франції, яке занесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Після першого тижня перебування на навчанні ми зібрали враження наших стипендіаток:

Студентка 4 курсу бакалаврату, освітньо-професійна програма «Мова і література (французька)» Катерина Педенко:

- Стажування в навчальному центрі «CAVILAM» стало неймовірною можливістю поринути в атмосферу вивчення французької мови та культури. На заняттях ми не тільки вивчаємо французьку мову, але й відкриваємо для себе культуру студентів, які так само, як і ми, приїхали сюди з Мексики, Японії, Кувейту, Кореї, США, Італії та багатьох інших країн світу. Після проходження тесту на визначення рівня володіння французькою нас розподілили за класами, де ми вдосконалюємо граматику, навички говоріння та письма, розширюємо словниковий запас, представляємо один одному проєкти на різну тематику і за бажанням готуємося до складання іспитів DELF B1-B2. У «CAVILAM» панує дружня атмосфера. Окрім занять, центр пропонує цікаві екскурсії, а також неформальні вечори та прогулянки містом. Я дуже рада, що наважилася взяти участь у цій програмі та маю змогу представляти українську культуру у Франції.

Студентка1 курсу магістратури, освітньо-професійна програма «Сучасні лінгвістичні і перекладознавчі студії (французька мова, англійська мова)» Альбіна Заворотня:

- Я дуже рада, що в мене з'явилася така чудова можливість побувати в країні, мову якої я вивчаю. Я також відкрила для себе багато цікавих людей із різних країн і чудових місць, дізналася про нові культури. Завдяки креативним викладачам центру «CAVILAM», я щодня вдосконалюю свої знання французької мови, навчаючись за сучасними та інтерактивними матеріалами. Ми багато спілкуємося та працюємо в групах, виконуємо цікаві завдання, а також відвідуємо різноманітні заходи, завдяки яким відкриваємо для себе французьку культуру.

Студентка 3 курсу бакалаврату, освітньо-професійна програма «Мова і література (французька)» Валерія Купцова:

- Мовний центр «CAVILAM» знаходиться в чудовому місті Віші у французькому регіоні Овернь, відомому своєю багатою історією. Це створює чудову мотивацію для вивчення французької мови. Під час занять значна частина завдань вимагає комунікації з іншими студентами, які приїхали з різних країн світу, тому французька стає для нас мовою міжнаціонального спілкування, через яку ми відкриваємо один одному культуру своїх країн.

Студентка 3 курсу бакалаврату, освітньо-професійна програма «Мова і література (французька)» Анастасія Носова:

- Хоча стажування тільки почалося, воно справляє на мене позитивне враження. Мовна школа «CAVILAM» дуже велика та простора, вона відкрита для студентів з усього світу. Навчання насичене різними активностями, які не дають нудьгувати. Викладачі – відкриті для спілкування та раді допомогти кожному студенту. Для мене стажування в «CAVILAM» – це гарна можливість покращити свій рівень володіння французькою мовою.

Студентка 3 курсу бакалаврату, освітньо-професійна програма «Переклад (французький)» Анна Філь:

- В оточенні професійних викладачів мовного центру «CAVILAM» та студентів зі всього світу перший тиждень навчання промайнув непомітно. Мені подобається, що на початку стажування студенти мають змогу визначити рівень мови та попасти у класи відповідно до початкового рівня знань, це значно зменшує дискомфорт під час перебування тут. Інтерактивні заняття, робота в групах допомагають покращити рівень як розмовної, так і письмової французької мови. Також навчання супроводжується насиченою культурною програмою, що оновлюється кожного тижня. Приємно бачити як франкомовне середовище об'єднує та мотивує студентів з різних країн вивчати французьку мову.

Попереду у студенток ФІФ – ще два тижні цікавих занять, франкомовного спілкування та надихаючих культурних заходів. Колектив факультету бажає стипендіаткам досягти високих результатів у навчанні та чекає від них на нові враження!

Інформацію надав факультет іноземної філології

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

Соцмережі ЗНУ: