Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбулися супервізійні зустрічі

На факультеті СПП відбулися супервізійні зустрічі

На факультеті СПП відбулися супервізійні зустрічі
29.11.2023 09:13 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки психології кафедра психології міжнародна діяльність проєктна діяльність тренінги супервізія травмофокусована когнітивно-поведінкова терапія

На кафедрі психології факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя міжнародного проєкту «Травмофокусована когнітивно-поведінкова терапія (ТФ-КПТ) з дітьми та молоддю». Він реалізується в партнерстві з проєктом «Психічне здоров’я для України» («MH4U») за підтримки розробників ТФ-КПТ Tony Mannarino, Esther Deblinger, Judy Cohen і міжнародних тренерів ТФ-КПТ.

 

23 листопада відбулися консультаційні зустрічі для учасників тренінгу – психологів-практиків з України. Це – практичний складник навчання. Подібні заходи відбуваються щомісяця. Супервізії в онлайн-режимі проводить сертифікований тренер ТФ-КПТ міжнародного рівня Майкл Ларссон (Швеція), модераторкою виступає координаторка проєкту, доцентка кафедри психології Наталія Мосол.

На супервізії психологи проводять обговорення кейсів із практики ТФ-КПТ та мають можливість підвищити власні професійні компетенції психологічного консультування.

 

За фейсбуком кафедри психології Запорозького національного університету

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини