Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «У моєму житті книга була завжди», – говорить ювілярка Тетяна Семенюк

«У моєму житті книга була завжди», – говорить ювілярка Тетяна Семенюк

«У моєму житті книга була завжди», – говорить ювілярка Тетяна Семенюк
04.12.2023 09:21 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут наукова бібліотека ЗНУ ювілей поздоровлення

Нині Тетяна Семенюк, як і багато років поспіль, займається улюбленою справою – вона бібліотекарка, заступниця директора наукової бібліотеки ЗНУ. А розпочала ювілярка працювати в бібліотеці ще сімнадцятирічною дівчиною, коли влаштувалася на роботу до Запорізької державної інженерної академії.

Здебільшого в родині юної Тетяни Семенюк всі були металургами чи лікарями, проте дівчина вирішила шукати свій шлях, ось і пішла після школи працювати бібліотекаркою. Проте тоді вона ще не знала, чи отримуватиме освіту за цією професією, до цього її підштовхнула тодішня директорка бібліотеки ЗДІА Інна Кулішова. Дослухавшись до її поради, дівчина вступила до Харківського державного інституту культури.

Роки навчання виявилися не простими, адже Тетяна Семенюк не лише з успіхом отримувала освіту, а й продовжувала працювати, а ще в той час в неї з’явилася родина та народилася дитина.

Отримавши омріяний диплом, ювілярка лишилася працювати в бібліотеці ЗДІА. Минули роки, і вона стала її директоркою. У цей час енергійна та ініціативна жінка почала організовувати різноманітні заходи. Серед них були зустрічі зі студентами-читачами та із запорізькими поетами й письменниками. Як голова Жіночої ради вона писала сценарії та організовувала за ними такі свята, як «День матері», «Вечорниці», «День ветерана». Влаштовувала ювілярка й виставки творчості студентів, викладачів і співробітників. Чимало зусиль доклала Тетяна Семенюк й до створення Музею історії Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні.

Тетяна Семенюк має чимало захоплень. Вона полюбляє відпочивати на дачі, займатися рибалкою, збирати гриби й мандрувати. Ювілярка вже відвідала чимало міст України, а також Німеччину, Нідерланди, Чехію та Польщу. Проте її головним захопленням були та є книги.

- У моєму житті книга була завжди. Для мене це – джерело натхнення, робота, хобі та справжнє захоплення. А відтоді, як я почала працювати в бібліотеці, я читаю весь час. Якщо не встигаю вдома, читаю в транспорті. Книга для мене є супутником, який супроводжує мене все моє життя, – зазначає вона.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини