Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З Днем Збройних сил України!

З Днем Збройних сил України!

З Днем Збройних сил України!
06.12.2023 05:33 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ свято День збройних сил України поздоровлення

Колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає з особливим для кожного українця й українки святом – із Днем Збройних сил України. Це – святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Він відзначається щороку 6 грудня – у день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України».

Після початку повномасштабної воєнної агресії російської федерації, коли щодня українські воїни ціною неймовірних зусиль боронять свою країну, надають гідну відсіч ворогам, платять високу ціну за кожен крок до перемоги, – цей день набув особливого значення.
Насамперед, це – день подяки кожному й кожній, хто зі зброєю в руках б’ється за майбутнє України, за її існування на карті світу як суверенної незалежної держави, за її майбутню перемогу та відбудову. Це – день спогадів про всіх тих, хто сплатив найвищу ціну, віддавши своє життя за свою державу, захищаючи свій народ, свої землі. Це – нагадування всім про те, що Перемога – справа кожного, й найважливіше зараз – зосередити свої зусилля на підтримці воїнів. Не можна бути осторонь.
Серед викладачів, студентів випускників Запорізького національного університету – чимало тих, хто перебував чи перебуває в лавах Збройних сил України. Ті, хто їх знав під час навчання чи роботи, вважають такі знайомства за честь. І сподіваються на зустріч після перемоги України.
На жаль, дехто з воїнів, які навчалися чи працювали в ЗНУ, вбиті підступними ворогами. Це – непоправна трагедія, біль, який ніколи не вщухне. Завдання живих – зберегти світлу пам’ять про тих, хто віддав своє життя, боронячи нас.
Не забуваймо дякувати всім військовослужбовцям і військовослужбовицям не лише цього дня та докладати всіх зусиль, аби допомогти їм.
Зі святом!
Слава Україні!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини