Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Кримінологічне рев’ю»: практики соціологів в умовах війни

Проєкт «Кримінологічне рев’ю»: практики соціологів в умовах війни

Проєкт «Кримінологічне рев’ю»: практики соціологів в умовах війни
06.12.2023 13:16 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління проєктна діяльність Кримінологічне рев’ю співпраця заклади вищої освіти формування практичних компетентностей

Підготовка студентів-соціологів освітньої програми «Соціологія медіації і кримінології» факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) включає чимало важливих складників. Одині із них – проєкт «Кримінологічне рев’ю», яке надає можливість зустрічатися з яскравими особистостями, професіоналами й експертами своєї справи. Такою професіоналкою-практиком, соціологинею стала перша проректорка Мелітопольського державного педуніверситету ім. Богдана Хмельницького , професоркам, докторка наук Наталія Глебова.

 

Зауважимо, що координує проєкт «Кримінологічне рев’ю» професор Максим Лепський. За його словами, студенти ФСУ мають чимало яскравих, захопливих дисциплін, практик, досліджень. Крім того, важливий складник підготовки фахівців – уміння спілкуватися, чути та слухати професіоналів.

Зустріч із професоркою Наталією Глебовою присвятили розповіді про власний досвід спікерки. Йшлося про її погляд на сучасні події як уважної досвідченої соціологині. Присутні обговорили зміни, які відбувалися в сприйнятті подій людей, котрі опинилися в окупації. Говорили, як змінювалася повсякденність і як полишали українці домівки, як проходила адаптація вимушено переміщених осіб і як вони зберігали на відстані свою соціальну близькість українців міста Мелітополя.

Організатори заходу підкреслили, що кафедра соціології ще з 2014 року почала вивчати складні теми переміщених, розділених та тих, що знаходяться у вигнанні, університетів у межах міжнародного консорціуму «Університети за мир». За час зібрання Наталія Глебова продемонструвала проєкти та напрями дослідження соціологів до війни й під час війни та напрямки розвитку соціології в повоєнний час. Учасники заходу побачили тісну співпрацю соціологів з мером міста Мелітополь Іваном Федоровим і позитивний приклад прикладного використання соціологічних досліджень. Представники ЗНУ побажали колегам повернутися з Перемогою та продовжувати розвивати місто відоме «не тільки мелітопольською черешнею», а і яскравими заходами національно-культурних товариств і «Том Сойер-квеста» (як і багато інших яскравих подій розвитку), а головне, воно має потужний потенціал – яскравих та щирих людей.

Інформацію надав факультет соціології та управління ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини