Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся ІІ етап олімпіади з економіки та фінансів

У ЗНУ відбувся ІІ етап олімпіади з економіки та фінансів

У ЗНУ відбувся ІІ етап олімпіади з економіки та фінансів
06.12.2023 15:24 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет наукова діяльність студентська наука олімпіада переможці

2 грудня 2023 року на економічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в дистанційному форматі організували ІІ етап усеукраїнської предметної олімпіади з економіки та фінансів.

 

Організаторка – в.о. завідувачки кафедри фінансів, банківської справи та страхування, докторка наук, професорка Алла Череп – привітала учасників. У своєму вступному слові в.о. декана економічного факультету Валентина Гельман підкреслила, що участь у всеукраїнській предметній олімпіаді з фінансів – це новий досвід для учнів. Алла Череп оприлюднила результати всеукраїнської предметної олімпіади з економіки. Місця розподілили між учнями гімназії № 27 так: 1 місце – клас Богдан Мастеров (11-а); 2 місце – Назарій Ковальчук (11-б); 3 місце – Ольга Лузан (11-в). Члени журі були приємно вражені результатами підготовки старшокласників, тож ухвалили рішення нагородити грамотами від імені економічного факультету таких учасників: 1 та 2 місце в учнів гімназії № 97 9-«В» класу Андрія Головкіна та Дмитра Гаркавого, в учениці ліцею №71 10-«Г» Інни Діденко, в учениці навчально-виховного комплексу №67 11-«А» класу Вікторії Войтової; 3 місце – в учениці гімназії № 27 11-«В» класу Кіри Білан, в учениці техліцею 11 класу Марини Бойко, в учениць гімназії № 27 11-«А» та 11-«Б» класів Вікторії Гуржос і Альбіни Пачколіної.

Старшокласників запросили завітати на День абітурієнта на економічному факультеті, який відбудеться 15 грудня о 14 годині у 307 аудиторії третього навчального корпусу ЗНУ. Там переможців усеукраїнської предметної олімпіади з економіки та фінансів нагородять грамотами. Крім того, всім її учасникам вручатимуть сертифікати, які дають змогу отримати додаткові бали при вступі на будь-яку спеціальність економічного факультету ЗНУ. Від імені вчителів виступила членкиня апеляційної комісії, вчителька географії Запорізької гімназії № 97 Інна Шатровка. Вона подякувала організаторам олімпіади за можливість узяти участь у такому заході.

 

Валерія Тимошик,

заступниця декану економічного факультету з

профорієнтаційної роботи

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини