Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент економфаку виборов 3 місце у конкурсі від Фонду Громадської Дипломатії

Студент економфаку виборов 3 місце у конкурсі від Фонду Громадської Дипломатії

Студент економфаку виборов 3 місце у конкурсі від Фонду Громадської Дипломатії
12.12.2023 12:02 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет наукова діяльність студентська наука конкурс Фонд громадської дипломатії перемога військовосужбовці

Вихованець економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), студент другого (магістерського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Любомир Михайліченко посів 3 місце у конкурсі науково-аналітичних робіт від Фонду Громадської Дипломатії. Науковим керівником студента була професорка кафедри управління персоналом і маркетингу, докторка наук Ірина Дашко. Він представив на розгляд журі роботу на тему: «Контури сучасної геополітики та роль Китаю у світовій політиці».

 

До участі у конкурсі запрошували студентів магістратури закладів вищої освіти, аспірантів та молоді науковців, які здобувають освіту та провадять наукову роботу за різними напрямками.

Варто зазначити, що 1 місце здобув аспірант Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а 2 місце – студентка 1 (магістерського) рівня вищої освіти за напрямком «Міжнародні відносини» Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Необхідно ще додати, що Любомир Михайліченко – військовий однієї з ТРО і зараз на Східному напрямку фронту. Незважаючи на складні умови, він зміг повноцінно розкрити роль Китаю у сучасній світовій політиці. Як сказав сам студент: «Коли у мене є вільна хвилинка, то я одразу ж читаю різні статті. Мені дуже цікаво досліджувати різні напрямки в економіці, таким чином я хотів би всім донести свої думки та ідеї щодо майбутнього України, яка обов’язково здобуде Перемогу. Я дуже пишаюся тим, що я – студент економічного факультету ЗНУ, завдяки якому можу себе розкривати в науковому світі. Я кажу всім, що економічний факультет Запорізького національного університету – найкращий».

Економічний факультет вітає Любомира Михайліченка та бажає йому не зупинятися на досягнутій науковій вершині.

 

Сторінка з результатами конкурсу – за лінком:

https://www.facebook.com/civildiplomat

Сторінка Фонду Громадської дипломатії: http://surl.li/oecls

 

 

Ірина Дашко,

докторка наук, професорка кафедри

управління персоналу і маркетингу

 

Фото Любомира Михайліченка

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини