Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ створять жіночу спортивну команду з хокею

У ЗНУ створять жіночу спортивну команду з хокею

У ЗНУ створять жіночу спортивну команду з хокею
14.12.2023 12:32 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ ректорат спорт Українська федерація хокею візит

30 листопада під час візиту до Запоріжжя президент Федерації хокею України Георгій Зубко відвідав Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) і нову льодову арену «Ice Point». У виші гість обговорив з ректором Миколою Фроловим ідею створення жіночих і студентських команд у Запоріжжі.

 

Ректор ЗНУ наголосив, що, попри всі труднощі, які виникають у прифронтовому місці під час військового стану, в університеті надають великого значення як підтримці професійних спортсменів, які успішно виступають на престижних олімпіадах українського та світового рівнів, так і заохоченню студенів і представників науково-педагогічного колективу до занять фізичною культурою та до здорового способу життя. «Спорт – це важливий напрям діяльності університету», - резюмував Микола Олександрович.

Крім того, під час візиту відбулась зустріч Георгія Зубка і з директоркою департаменту молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА Наталією Власовою, керівником відокремленого підрозділу ФХУ в Запорізькій області Олегом Юдіним. Йшлося на заходах і про тему безпеки проведення спортивних подій в Запоріжжі та повоєнну спортивну перспективу міста.

За результатами зустрічі Георгія Зубко з ректором ЗНУ Миколою Фроловим ухвалилил рішення про створення жіночої студентської команди з хокею в університеті.

 

За матеріалами фейсбук-сторінок Запорізького національного університету та Федерації хокею України

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини