Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економфаку Світлана Полуйко перемогла в конкурсі «Youth vision-2024»

Студентка економфаку Світлана Полуйко перемогла в конкурсі «Youth vision-2024»

Студентка економфаку Світлана Полуйко перемогла в конкурсі «Youth vision-2024»
14.12.2023 14:10 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет молодіжний форум студентська наука проєктна діяльність перемога

11 грудня колонна зала у Київській міській державній адміністрації стала місцем, де зібралась найпрогресивніша молодь України. Заряджені, ініціативні та вмотивовані команди з різних міст нашої країни, зокрема студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), представляли результати своєї роботи над проєктами. Їх зібрав «Youth vision-2024» – грандіозний форум від «Солідарної молоді», організований за підтримки Національного демократичного інституту, фонду Конрада Аденауера, студентської організації Європейської народної партії та інших партнерів.

 

Команда м. Запоріжжя працювала над проєктом «Інтеграція молоді-ТПО (тимчасово переміщених осіб) у громаду м. Запоріжжя». Це – понад три місяці важкої роботи, під час яких команда під керівництвом студентки 2 курсу освітньої програми «Облік і аудит» Світлани Полуйко проводила дослідження, вивчала громадську думку щодо проблем і потреб молоді-ТПО, збирала документи на підтвердження, здійснювала розрахунки і робила прогнози. У результаті їх проєкт визнали найкращим – він посів І місце за рішенням журі.

Перед цим, 29-30 листопада, Світлана стала учасницею Міжрегіонального форуму «Роль молоді у національній та громадянській ідентичності» (м. Дніпро). Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, Міжнародний дитячий фонд ЮНІСЕФ та Молодіжна рада при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.
Захід зібрав понад 200 учасників із Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей. Це – активна молодь, міжнародні донори, представники влади та громадські діячі, які працюють у векторі розбудови молодіжної спільноти. Очолив роботу форуму заступник Міністра молоді та спорту України Владислав Яцук.
Головна теза заходу – залученість молоді до змінотворчих процесів сьогодення, долучення до прийняття рішень, обмін досвідом та ідеями.
Результатом плідної дводенної роботи стали групові напрацювання алгоритмів роботи з молоддю, які візьмуть до роботи департаментами молоді і спорту місцевих та обласних рівнів.

 

Матеріал надала кафедра обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини