Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проходить міжнародний тренінг для українських психологів

У ЗНУ проходить міжнародний тренінг для українських психологів

У ЗНУ проходить міжнародний тренінг для українських психологів
15.12.2023 07:56 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології міжнародна діяльність проєктна діяльність тренінг супервізія

13-15 грудня на кафедрі психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває міжнародний онлайн-тренінг для українських психологів у межах проєкту «Травмофокусована когнітивно-поведінкова терапія (ТФ-КПТ) з дітьми та молоддю». Програма реалізується за підтримки розробників ТФ-КПТ (Tony Mannarino, Esther Deblinger, Judy Cohen) у партнерстві з проєктом «Психічне здоров’я для України» («MH4U»). Координатори від ЗНУ – завідувачка кафедри, доцентка Наталія Губа та доцентка кафедри психології Наталія Мосол.

 

Серед учасників тренінгу – представники психологічних служб, освітніх закладів та українських громадських організацій: «Форпост», «Психолог РеХАБ (Перший жіночий ветеранський простір)»,  «People in need»,  «Блакитний птах», «Крок до людей», БФ «Трохи вогню». Тренер – доктор Александер Тьюз. Він сертифікований ТФ-КПТ терапевт, керівник навчального інституту поведінкової терапії дітей та підлітків (LAKIJU-VT) при Люнебурзькій психіатричній клініці (PKL).

Упродовж трьох днів учасники проходять спеціалізоване навчання основ психологічної роботи з травмою з дітьми та підлітками. Надалі всі учасники долучаються до програми супроводу у формі щомісячних супервізій під керівництвом міжнародних ТФ-КПТ терапевтів. Такі зустрічі є надзвичайно важливими у формуванні компетентності українських психологів в роботі з травмою.

Так, 14 грудня відбулися супервізійні зустрічі, які проводив європейський координатор програми ТФ-КПТ в Україні Майкл Ларссон. На думку колективу факультету соціальної педагогіки та психології, програма – надзвичайно важливою в галузі підвищення якості надання психологічної допомоги в Україні.

 

Інформацію надав факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини