Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сесія, акредитація та міжнародна діяльність: про що ще говорили на ректораті

Сесія, акредитація та міжнародна діяльність: про що ще говорили на ректораті

Сесія, акредитація та міжнародна діяльність: про що ще говорили на ректораті
19.12.2023 07:59 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ засідання ректорату освітній процес акредитації міжнародна діяльність вступна кампанія

18 грудня відбулося засідання ректорату ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), на якому обговорили питання сесії, акредитації та міжнародної діяльності.

 

Сесія, академічна й фінансова заборгованість та видача дипломів

Начальниця навчального відділу Валентина Горлач зазначила, що сесія та дипломування магістрантів відбувається за графіком, а також повідомила, що є студенти, які будуть відраховуватися та поновлюватися для захисту дипломної роботи за додатковим набором. Ректор Микола Фролов наголосив, що потрібно контролювати ліквідацію фінансової та академічної заборгованості. Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура повідомив, що видача дипломів магістрам відбудеться з 14 січня.

Вступна кампанія

Керівник центру по роботі з іноземними студентами Карім Ель Гуессаб поінформував, що до вишу вступило 126 іноземних студентів з 12 країн світу.  

Акредитація та тренінги з цифровізації

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов повідомив, що в наступному семестрі очікується сім акредитаційних процедур PhD-рівня. П’ять з яких відбудуться у повному обсязі. Юрій Каганов зазначив, що проведені тренінги з цифровізації мали успіх, тому з січня розпочинається нова серія онлайн-тренінгів.

Міжнародна діяльність

Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна розповіла про міжнародні можливості для студентів вишу. Так з 18 січня можна подати заявку на конкурс для участі в міжнародній стипендіальній підтримці аспірантів, а також можна взяти участь у конкурсі проєктів за темою збереження культурної спадщини України. А до 25 грудня можна надсилати на електронну пошту Олені Тупахіній нові проєкти на конкурс Erasmus+ Жан Моне і КА2 у 2024 році.

І ще

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук наголосив про важливість заповнення профілів науково-педагогічних працівників у системі ORCID. Присутнім оголосили, що 19 грудня о 13 годині у 50 аудиторії головного корпусу відбудеться Конференція трудового колективу, а о 14:30 – засідання Вченої ради. 20 грудня об 11:00 у 61 аудиторії 1 корпусу відбудеться зустріч з представниками територіальних громад.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини