Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міжнародна аудиторська фірма надала студентам поради з розвитку кар’єри

Міжнародна аудиторська фірма надала студентам поради з розвитку кар’єри

Міжнародна аудиторська фірма надала студентам поради з розвитку кар’єри
22.12.2023 16:17 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет конференція молода наука профорієнтаційна діяльність предметна олімпіада нагородження

21 грудня провідні фахівці аудиторської фірми ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ Україна», яка є членом Baker Tilly International – однієї з ТОП-10 найкращих світових мереж незалежних аудиторських, бухгалтерських та консалтингових компаній, провели  зустріч зі студентами кафедри обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та студентами спеціальності облік і оподаткування Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Модераторкою профорієнтаційної зустрічі стала завідувачка кафедри обліку та оподаткування, докторка наук, професорка Неля Проскуріна.

 

Провідні бухгалтерки-ревізорки аудиторської фірми ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ Україна» Вікторія Романова та Інна Патенко на профорієнтаційній зустрічі, де були присутні майже пів сотні студентів, розказали про історію створення і розвитку аудиторської фірми в Україні; про послуги, що надає компанія; про соціальні проєкти, про роботу в компанії Baker Tilly; про роль команди в роботі. Аудиторії дуже цікаво було почути про переваги та недоліки професії аудитора в умовах війни; ключові компетенції сучасного аудитора.

Особливу увагу присутніх привернула інформація про відкриті вакансії, можливості для початківців, типовий робочий день працівника компанії, кар’єрні сходинки; можливості для особистого та професійного розвитку.

Наприкінці зустрічі, Вікторія Романова та Інна Патенко відповіли на запитання присутніх: як вони потрапили на роботу в Baker Tilly; чому вирішили піти в аудиторську компанію; що запам’яталось і що стало найкориснішим у їхній діяльності; що подобається в роботі найбільше; які поради можуть надати, спираючись на свій досвід?

Активну участь в роботі заходу взяли викладачка-методистка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Людмила Чучун; кандидатка наук, доцентки кафедри Олена Саєнко, Наталія Сейсебаєва, Юлія Скорнякова Валентина Гончарова й Ірина Пушкарь.

 

Інформацію надала кафедра обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

            

Схожі новини