Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент отримав відзнаку всеукраїнського конкурсу

Студент отримав відзнаку всеукраїнського конкурсу

Студент отримав відзнаку всеукраїнського конкурсу
26.12.2023 08:45 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет наукова діяльність студентська наука конкурс перемога

Вихованець економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), студент другого (магістерського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Любомир Михайліченко отримав відзнаку за успішну наукову роботу у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни і повоєнного відновлення» (м. Київ). Конкурс відбувся з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини.

За словами організаторів заходу, цього року на конкурс подали понад 120 наукових робіт. Тема роботи магістранта ЗНУ – «Сучасне розуміння прав і свобод громадян України під час війни: сутність значення межі, обмеження та факти». Науковою керівницею студента стала професорка кафедри управління персоналом і маркетингу, докторка наук Ірина Дашко. Її та Любомира Михайліченка нагородили пам’ятними подарунками і сертифікатами за підписами Директора Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень ім. В. Мамутова» Національної академії наук України, члена-кореспондента НАН України, доктора наук, професора Володимира Устименка та Постійного представника Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні Яко Сільє.
Колектив економічного факультету привітав переможця та побажав йому подальших наукових здобутків.
Конкурс проходив за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах глобального проєкту: «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення», що фінансується Урядом Японії, Проєкту Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні».
Більше інформації про цей конкурс – за лінком: http://surl.li/oplth

Ірина Дашко,
докторка наук, професорка кафедри управління персоналу і маркетингу


 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини