Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ІННІ ім. Ю. Потебні розширює співпрацю з підприємствами України

ІННІ ім. Ю. Потебні розширює співпрацю з підприємствами України

ІННІ ім. Ю. Потебні розширює співпрацю з підприємствами України
27.12.2023 14:52 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування аудиту освітній процес співпраця стейкхолдери Агріаналітика

Днями за ініціативи директорки Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні Наталі Метеленко та завідувачки кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ІННІ Тетяни Меліхової між Запорізьким національним університетом і ТОВ «Агріаналітика» підписано меморандум про співпрацю.

Головна мета співробітництва – розвиток потенціалу фахівців у аграрній економіці, управлінні та обліку; сприяння практичної підготовки здобувачів, їхньої обізнаності в сучасних технологічних інструментаріях. То, відтепер співпраця здійснюватиметься шляхом надання взаємних методичних консультацій; обміном інформації про діяльність партнерів. Планується й проведення спільних заходів, таких як конференції, засідання круглих столів, семінари; створюватимуться наукові гуртки; проводитимуться консультації і виставки.
Для того, щоб ознайомити викладачів та студентів із сучасними технологічними рішеннями в царині аграрної економіки, управління та обліку; можливостями професійного та кар’єрного зростання, планується проведення презентацій та відкритих лекцій. Науково-педагогічні працівники управлінського та економічного напрямів отримають можливість підвищувати кваліфікацію на підприємстві, а ще, студенти та співробітники зможуть з освітньою метою використовувати програми «Агріаналітики».
Разом розроблятимуться й навчальні та методичні матеріали, обговорюватимуться освітні програми та додаватимуться варіативні практико-орієнтовані навчальні дисципліни, а також вдосконалюватимуться ті, що існують, й все це – з урахуванням потреб ринку праці.

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини