Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Рада молодих вчених ЗНУ підбила підсумки роботи

Рада молодих вчених ЗНУ підбила підсумки роботи

Рада молодих вчених ЗНУ підбила підсумки роботи
28.12.2023 08:25 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Рада молодих вчених Міністерство освіти і науки України наукова діяльність співпраця меморандуми волонтерська діяльність

19 грудня Рада молодих вчених ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели підсумкове засідання. Її голова Руслан Амінов презентував основні напрацювання спільноти та модерував обговорення перспектив діяльності ради наступного семестру.

Підписаний 14 грудня Меморандум про співпрацю між ЗНУ та Запорізьким державним медико-фармацевтичним університетом (координатор від ЗНУ – Руслан Амінов) відкриває можливості для реалізації спільних освітніх і науково-дослідних проєктів. Тож на засіданні одностайно ухвалили рішення про підготовку даних від факультетів щодо наукових напрямів роботи молодих учених, які могли б корелюватися з науковими зацікавленнями ЗДМФУ та в перспективі стати платформою для спільних проєктів. Цікаво, що для ЗДМФУ – це перший підписаний такий меморандум, як зауважив Руслан Амінов. Тож експериментальні можливості наукової співпраці, дійсно, можуть бути інноваційними.
Одностайно учасники зібрання затвердили план роботи Ради молодих вчених ЗНУ на наступний рік. У ньому серед пріоритетних позицій – співпраця з радою молодих вчених при МОН України та Офісом підтримки молодих вчених, радами молодих вчених інших вишів та організацій. Також планується підписання договорів і меморандумів про співпрацю з ефективними інституціями; підтримка проведення спільних наукових заходів – конференцій, семінарів, тренінгів, вебінарів – задля підвищення наукової, інноваційної та громадської активності молодих учених. Передбачається пошук вирішення проблем молодих учених, серед інших, аспірантів та докторантів, підвищення їхньої правової компетентності в контексті сприяння збільшенню наукового потенціалу університету. У плані прописаний пошук різних методів стимулювання молодих учених до продовження наукової діяльності та участі в держбюджетних темах, конкурсах – грантових і стипендіальних, проведення конкурсу «Кращий молодий учений ЗНУ» у трьох номінаціях; співпраця з волонтерськими організаціями.
Під час засідання у форматі дискусії обговорили Положення про щорічний конкурс «Кращий молодий учений ЗНУ». Зокрема, йшлося про категорії оцінювання, алгоритм збору даних, рейтингування молодих учених, які представляють різні напрями – технічні та гуманітарні. Проте присутні дійшли висновку, що лише проведення першого конкурсу зможе висвітлити проблемні аспекти, які можна покращити в результаті аналізу організаційного процесу. Тож Положення також затвердили одностайно. Всі учасники підкреслили важливість активізації гуманітарної допомоги Волонтерському центру ЗНУ, особливо в зимові місяці.
Наприкінці засідання всі учасники подякували Русланові Амінову за ентузіазм у вирішенні проблемних питань молодих учених університету, за пошук заохочувальних інструментів в активізації їхньої діяльності та за досягнення, реалізовані за такий короткий період.

Вікторія Ковпак,
факультет журналістики ЗНУ


 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини