Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наприкінці календарного року керівництво та студентство вишу щиро поговорили про важливе

Наприкінці календарного року керівництво та студентство вишу щиро поговорили про важливе

Наприкінці календарного року керівництво та студентство вишу щиро поговорили про важливе
28.12.2023 11:12 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ ректорат студентська рада студентський актив зустріч освіта матеріально-технічна база відбудова

27 грудня адміністрація Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілася зі студентським активом вишу. Зустріч відбулася за спільною ініціативою ректорату та студентської ради, аби обговорити важливі питання, що хвилюють як студентство, так і керівництво університету.

Ректор Микола Фролов звернув особливу увагу присутніх студентів на Стратегію розвитку вишу, ознайомивши їх з його місією та візією, конкретними кроками та проєктами, в реалізації яких студентство може взяти активну участь. Зокрема, у перетворенні ЗНУ в найближчі роки на потужний європейський центр вищої освіти. Ректор закликав студентів бути активнішими в проєктах академічної мобільності, брати участь у програмах обміну з закордонними університетами – партнерами нашого вишу.
Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна вказала на недостатній рівень володіння англійською мовою студентів вишу. Вона порадила з переліку вибіркових дисциплін частіше обирати ті, які дають змогу належно оволодіти іноземною мовою, або ті, що викладаються англійською.
Микола Фролов наголосив на невпинній розбудові матеріальної бази ЗНУ. Так, заплановано створити 5 сучасних лабораторій на біологічному, математичному факультетах, в ІННІ ім. Ю. Потебні, в яких студенти зможуть набути належних дослідницьких компетенцій, удосконалити практичні вміння та навички.
Окремо було наголошено на реальній перспективі цифровізації освітнього процесу. Зокрема, йшлося про впровадження Автоматичної системи управління (АСУ), яка дасть змогу скоординувати зусилля в навчанні та викладанні студентів і науково-педагогічних працівників, зробить прозорішим процес оцінювання, а також полегшить студентам можливість подати чи отримати, наприклад, важливу довідку в електронний спосіб. Адже така продуктивна й оперативна комунікація вкрай важлива в умовах дистанційного навчання, коли багато студентів перебуває за межами області або країни.
Головна бухгалтерка ЗНУ Оксана Арістова запевнила студентів у послідовних і вчасних стипендіальних виплатах наступного року в межах зобов’язань, узятих адміністрацією вишу.
Окремий жвавий інтерес у студентства викликало питання відбудови коворкінгу, відкриття якого було заплановане на березень 2022 року. Однак через ворожу ракетну атаку приміщення зазнало руйнувань. Голова студентської ради ЗНУ Аліна Воробко переконана, що коворкінг дуже потрібен студентству вишу, його відновлення на часі. Ректор зазначив, що проєктно-кошторисна документація з цього питання готова, а студенти можуть долучитися до регулювання процесів відбудови коворкінгу, планування майбутніх подій і проєктів у ньому.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини