Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

З Новим роком!

З Новим роком!
31.12.2023 06:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ свято Новий рік поздоровлення

Традиційно останній день старого року – час для підбиття підсумків, кращого розуміння, що для всіх нас означав цей рік. Це – час для планів на майбутнє, для визначення шляху подальшого поступу, для надій і сподівань, які ми зможемо втілити в життя.

За нелегких обставин повномасштабної війни стали наш колектив проявив злагодженість і взаємопідтримку. Викладачі докладали всіх зусиль, аби студенти отримали знання й навички європейського рівня. Тривала плідна наукова робота, розбудова міжнародних зв’язків. Студенти прагнули використати всі можливості, які їм надає ЗНУ, щоб у майбутньому стати висококваліфікованими фахівцями, потрібними Україні для її відновлення та розбудови.
Окремо варто відзначити плідну діяльність Волонтерського центру вишу та всіх тих його представників, які долучилися до допомоги ЗСУ, родинам ВПО. Ми пишаємося всіма викладачами, студентами, випускниками університету, які зі зброєю в руках боронять майбутнє України, та від усього серця вдячні їм за щоденний захист!
Ми гідно впоралися з викликами нелегкого року та підійшли до його завершення з вагомими здобутками. Ми з надією дивимося вперед і загадуємо в новорічну ніч бажання, спільне для всіх українців: ми просимо Перемоги нашій державі, мирного неба над головою, повернення додому тих, хто зараз на фронті виборює цілісність і незалежність країни чи вимушено залишив свою домівку, можливості обійняти рідних і близьких, зустріти наступний Новий рік у щасливому родинному колі. Ми знаємо, що попереду в нас багато праці та нелегкий шлях. Однак ці мрії обов’язково втіляться в життя.
Зі святом!
Слава Україні!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини