Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ігор Чумак – новий голова студентської ради коледжу

Ігор Чумак – новий голова студентської ради коледжу

Ігор Чумак – новий голова студентської ради коледжу
03.01.2024 12:06 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Фаховий коледж бізнесу харчових технологій студентське самоврядування студрада вибори голови

27 грудня у Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулись вибори голови студентської ради коледжу та його заступників.

Цього року вибори на посаду голови студентської ради коледжу вже вдруге відбувалися онлайн. Студентська рада доклала всіх зусиль, аби забезпечити високу якість організації виборчого процесу. За результатами голосування новим головою студентської ради коледжу став студент 1 курсу спеціальності «Підприємництво і торгівля» Ігор Чумак.
Звертаючись до студентів, Ігор зазначив: «Дякую за довіру та за ваш вибір моєї кандидатури на посаду голови студентської ради коледжу. Моя мета – це відновлення соціального життя студентів, аби їхня юність була щасливою. Від життя треба завжди отримувати якомога більше задоволення, щоб потім із гідністю та усмішкою згадувати своє минуле та наповнювати цією енергією майбутнє».
Колектив Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій привітав новообраного голову студентської ради студентської ради та побажав йому успіхів, креативних ідей, впевненості та наполегливості у досягненні мети.

За матеріалами фейсбуку Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини