Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ вітає з ювілеєм Миколу Фролова

ЗНУ вітає з ювілеєм Миколу Фролова

ЗНУ вітає з ювілеєм Миколу Фролова
09.01.2024 05:10 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ ректор день народження ювілей поздоровлення

9 січня колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – його науково-педагогічні працівники, співробітники, студенти, аспіранти та докторанти, випускники – вітає з ювілеєм ректора Миколу Фролова.

Ювілей – не лише святковий день, під час якого лунають численні щирі поздоровлення та побажання від рідних, колег, друзів й однодумців. Це й чудова нагода засвідчити щиру повагу ювілярові, під виваженим керівництвом якого Запорізький національний університет просувається до амбітної й важливої мети – до перетворення на український освітньо-науковий центр європейського рівня. Це також можливість подякувати ректорові від імені всіх випускників ЗНУ, які пов'язують власні успіхи в житті з якісними знаннями, здобутими під час навчання у виші, від імені студентів, які навчаються, волонтерять, активні в науці, спорті, проживають неповторні студентські роки, що залишаться чудовими спогадами, попри всі виклики воєнного часу.
В ювілейний день народження ректорові Миколі Фролову щиро та сердечно бажаємо, щоб цей рік був переможним для всієї нашої країни, а також – для Запорізького національного університету. Нехай усі мрії здійсняться, а задуми та плани втіляться в життя. Хай кожен день буде радісним від плідної натхненної співпраці з друзями й однодумцями, спрямованої на благо Запорізького національного університету та всієї української освіти. Многая літа!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини