Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда проєкту «DIRUT» презентувала результати досліджень із відновлення регіонального туризму

Команда проєкту «DIRUT» презентувала результати досліджень із відновлення регіонального туризму

Команда проєкту «DIRUT» презентувала результати досліджень із відновлення регіонального туризму
22.01.2024 15:04 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ проєктна діяльність Erasmus+ JMM2 DIRUT наукові публікації біологічний факультет економічний факультет факультет фізичного виховання спорту туризму

18 січня за сприяння департаменту культури і туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація публікацій проєкту «Erasmus+ JMM2» «DIRUT» «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні», заснованого науковцями ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Презентацію провела докторка наук, професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Запорізького національного університету, співавторка публікацій проєкту Лариса Безкоровайна. Цей проєкт реалізувався в ЗНУ впродовж трьох років (2020-2023 рр.). Його координаторка – кандидатка наук, доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Наталія Венгерька.

Під час заходу Лариса Безкоровайна презентувала монографію «Імплементація європейського досвіду комплементарного розвитку сталого сільського туризму та креативних індустрій» та Навчально-практичний посібник: «Диверсифікація європейського сільського туризму через збалансованість та креативність». Також за час заходу представили «Рекомендації з питань формування кластерної та мережевої моделей сільського креативного туризму за результатами проєкту Erasmus+ JMM DIRUT: національний рівень».

Із промовою виступив виконувач обов’язки директора департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Запорізької обласної державної адміністрації Владислав Мороко. Він наголосив на важливості розвитку та відновлення туризму, зокрема сільського, в Запорізькій області.Гостями заходу стали представники сільського туризму, органів місцевого самоврядування, туристичної галузі регіону та власники сільських зелених садиб. На засіданні підкреслили, що напрацювання команди проєкту в галузі диверсифікації сільського туризму через збалансованість і креативність «Erasmus+ JMM» «DIRUT» важливі та корисні для представників влади та бізнесу. Представлені публікації стануть у пригоді господарям зелених садиб Запорізького району та у перспективі допоможуть розвитку відповідної галузі після деокупації Запорізької області. Рекомендації також корисні для представників бізнесу, громадських організацій, науковців, освітян, здобувачів освіти та всіх, хто цікавиться проблематикою сільського креативного туризму.

Автори публікацій подякували колективу адміністрації Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Запорізької обласної державної адміністрації організаторам за організацію корисного заходу, що об’єднує представників бізнесу, науки, освіти задля відновлення туризму в Запорізькому краї.

 

Лариса Безкоровайна,

професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини