Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Педагоги фахових коледжів ЗНУ підвищують кваліфікацію

Педагоги фахових коледжів ЗНУ підвищують кваліфікацію

Педагоги фахових коледжів ЗНУ підвищують кваліфікацію
23.01.2024 10:47 Все Головні новини Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Фаховий коледж бізнесу харчових технологій Економіко-правничий фаховий коледж методичне об’єднання викладачів підвищення кваліфікації

17 січня відбулось засідання Обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури фахових коледжів Запорізької області. Педагогічні працівниці Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Леся Король та Ірина Чернова взяли активну участь у ньому. Також серед доповідачів були викладачки Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ.

 

З доповіддю «Навчально-виховна робота викладача коледжу в умовах воєнного стану» витупили Зінаїда Скляренко, Людмила Ніколаєць і Лідія Новосад. Окрему увагу присутні присвятили використанню штучного інтелекту в навчанні. «Чат GPT: виклики та можливості» – це тема доповіді Світлани Доброскок. Про використання чату GPT та академічну доброчесність розповіла Юлія Шувалова.

Неабияке зацікавлення в учасників заходу викликала презентація робочого зошита для практичних робіт із дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» від Вікторії Чернігівської. Про популяризацію української мови в системі національно-патріотичного виховання закладу освіти розповіла Олександра Данілкіна. «Виховна робота в умовах війни: важливі аспекти» – таку тему висвітлили Ілона Ульяненко.

 

За матеріалами фейсбуку Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини