Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ – серед учасників проєкту «Erasmus+» із розвитку навичок цифрового читання «eRead»

ЗНУ – серед учасників проєкту «Erasmus+» із розвитку навичок цифрового читання «eRead»

ЗНУ – серед учасників проєкту «Erasmus+» із розвитку навичок цифрового читання «eRead»
24.01.2024 09:36 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Філологічний eRead ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет факультет іноземної філології проєктна діяльність міжнародна діяльність цифрове читання eRead Erasmusplus

У XXI столітті наші читацькі звички кардинально змінилися: електронні тексти ми читаємо практично так само часто, як і друковані, що робить цифрове читання невід’ємною частиною нашого життя. Але така популярність цифрового читання створює проблему для викладання, оскільки підходи до «Erasmus+» «eRead»можуть та мають відрізнятися від традиційних. Саме для подолання цієї проблеми був започаткований проєкт «Erasmus+» «eRead», одним із учасників якого став Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University). До команди ЗНУ увійшли викладачі факультету іноземної філології та філологічного факультету, які спеціалізуються на методиці викладання мов.

 

Проєкт спрямований на просування інноваційних цифрових практик у галузі навчання читання як дітей, так і дорослих. На сьогодні цифрові інструменти навчання досить широко інтегровані в аудиторне та дистанційне навчання, проте вчителі часто використовують їх інтуїтивно, самотужки опановуючи та розробляючи вправи на їх основі. У рамках проєкту його учасники проаналізують досвід партнерів з Естонії, Словенії, Латвії та України в галузі навчання читання за допомогою цифрових технологій та поділимось найбільш ефективними практиками. Вони систематизують наявний інноваційний досвід, оновлять поточні підходи до навчання в цифрову добу та створять результати, які будуть інтегровані в освітній процес. Особливий акцент на чотирьох національних мовах країн-партнерів – естонській, словенській, латиській та українській – збагатить методичну базу вчителів мов, а також сприятиме різноманітності підходів та актуальності розробок проєкту для широкої аудиторії – усіх, хто зацікавлений у викладанні та вивченні цих європейських мов.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах, беріть участь у наших заходах, приєднуйтесь до наших обговорень! Навчимося цифровому читанню разом!

 

Вебсайт проєкту: https://eread.znu.edu.ua

Facebook: https://www.facebook.com/groups/606651128093823

Instagram: https://www.instagram.com/eread_erasmusplus/

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини