Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЗНУ проєкту «Erasmus+» «eRead» обговорила з партнерами його реалізацію

Команда ЗНУ проєкту «Erasmus+» «eRead» обговорила з партнерами його реалізацію

Команда ЗНУ проєкту «Erasmus+» «eRead» обговорила з партнерами його реалізацію
02.06.2023 12:32 Все Головні новини Факультети Іноземної філології eRead ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ проєктна діяльність економічний факультет філологічний факультет факультет іноземної мови міжнародна діяльність цифрове читання eRead Erasmusplus

31 травня в режимі онлайн-конференції відбулася зустріч учасників проєкту «Erasmus+» «eRead», присвячена розробці модуля для бакалаврів «Навчання читання за допомогою цифрових технологій». Уся команда ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом менеджерки Марини Залужної активно долучилась до обговорення шляхів розробки майбутнього модуля.

 

Партнери домовилися ознайомитися з публікаціями, присвяченими проблемам методики викладання мов, останніми розробками в галузі цифрового читання, розглянути цифрові інструменти та програми, які покращують навички читання. Учасники зустрічі вирішили створити спільний банк матеріалів для використання у проєкті та поділитися власним досвідом навчання читання національними мовами.

Під час обговорення також йшлося про дизайн модуля та потенційні формати його реалізації. Присутні вирішили, що структура спільно розробленого модуля буде шаблоном, який кожна команда зможе наповнити контентом, використовуючи розроблені в рамках проєкту матеріали та орієнтуючись на національні мови своєї країни. Особливості модулю уточнять восени під час навчального візиту до Словенії та пілотовано в університетах-партнерах у 2024 році.

На зустрічі також йшлося про організацію першого навчального візиту до Словенії. Партнери з нетерпінням чекають очної зустрічі та сесії з обміну досвідом.

 

Наталя Венгерська,

доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини