Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкти розвитку ЗНУ, міжнародна діяльність і вибір навчальних дисциплін: про що ще говорили на Вченій раді

Проєкти розвитку ЗНУ, міжнародна діяльність і вибір навчальних дисциплін: про що ще говорили на Вченій раді

Проєкти розвитку ЗНУ, міжнародна діяльність і вибір навчальних дисциплін: про що ще говорили на Вченій раді
26.01.2024 15:56 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ вчена рада освітній процес міжнародна діяльність проєкти

25 січня у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на засіданні Вченої ради обговорили питання проєктів розвитку вишу на 2024 рік, міжнародну проєктну діяльність і вибір навчальних дисциплін.

 

Проєкти розвитку ЗНУ на 2024 рік

Ректор Микола Фролов представив 25 проєктів розвитку на 2024 рік для вишу, які стосуються освітнього процесу, міжнародної діяльності, наукової діяльності, адміністративно-господарської частини.

Міжнародна проєктна діяльність

Проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна виступила розповіла про стан, виклики та перспективи міжнародної проєктної діяльності. Вона показала у графіках динаміку участі ЗНУ в міжнародних проєктах, результати поданих і виграних заявок Erasmus, а також представила підсумки проєктної діяльності. Олена Тупахіна презентувала ключові виклики та пропозиції до проєкту рішень, а саме розвиток кадрів, інформування та комунікація і стратегічна візія.

Вибір навчальних дисциплін у ЗНУ

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура доповів про вибір навчальних дисциплін студентами у виші. Він представив шляхи вдосконалення вибору дисциплін, а це - активізація свідомого вибору, розширення варіативності, посилення відповідальності за актуальність та якість вибіркових дисциплін, дотримання термінів і процедур вибору, забезпечення постійного моніторингу готовності та якості навчальних курсів, а також удосконалення організаційних і матеріально-технічних засад функціонування системи вільного вибору навчальних дисциплін.

Кадрові питання

Члени Вченої ради підтримали присвоєння вчених звань: професора кафедри інформаційної економіки, підприємства та фінансів Івана Клопова, доцентки кафедри політології Юлії Мальованої, доцентки кафедри української мови Оксани Меркулової, доцента кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Анатолія Орлова та доцентки кафедри політології Анни Руднєвої.

 

Схожі новини