Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ зі стейкхолдерами обговорили впровадження дуальної освіти

У ЗНУ зі стейкхолдерами обговорили впровадження дуальної освіти

У ЗНУ зі стейкхолдерами обговорили впровадження дуальної освіти
29.01.2024 14:09 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети математичний факультет Інженерний навчально-науковий інститут освітній процес дуальна освіта обговорення Мотор-Січ стейкхолдери

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під головуванням проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури гаранти освітніх програм разом із представниками підприємства АТ «Мотор Січ» обговорили можливості впровадження дуальної освіти на математичному факультеті та факультеті менеджменту.

 

Відзначимо, що гаранти освітніх програм разом із співробітниками навчального відділу працюють над визначенням освітніх компонентів та компетентностей, які зараховуватимуться під час навчання на підприємстві. Також обговорюється можливий графік навчання.

Нагадаємо, що в грудні 2023 року вже відбулася онлайн-зустріч для випускників магістратури щодо можливостей працевлаштування з директором з управління персоналом Віталієм Хролом і начальником бюро розвитку персоналу АТ «МОТОР СІЧ». На зустрічі були присутні випускники математичного факультету, юридичного факультету, факультету менеджменту, економічного факультету та Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні. Магістри отримали інформацію про вакансії на підприємстві та можливості кар'єрного шляху. Також представники АТ «Мотор Січ» брали участь в урочистих церемоніях вручення дипломів магістрів різних факультетів ЗНУ та ІННІ ім. Ю. Потебні. Вони запросили випускників приходити працювати на підприємство, де перед ними відкриваються перспективи побудови кар’єри. У планах представників ЗНУ – спільно зі стейкхолдерами розширювати напрямки співпраці, аби підвищити якість освіти та можливості найкращого працевлаштування наших студентів.

 

За матеріалами фейсбуку завідувачки кафедри комп’ютерних наук ЗНУ Галини Шило

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини