Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ внутрішньо переміщені особи дізналися про основи мінної безпеки

У ЗНУ внутрішньо переміщені особи дізналися про основи мінної безпеки

У ЗНУ внутрішньо переміщені особи дізналися про основи мінної безпеки
01.02.2024 15:48 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ відділ виховної роботи гуртожитки внутрішньо переміщені особи Представництво Данської ради справи біженців лекція вибухонебезпечні предмети

Інформаційну зустріч про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни, в гуртожитку №3 організувало Представництво Данської ради у справах біженців в Україні і відділ виховної роботи Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Учасниками заходу стали внутрішньо переміщені особи – мешканці  третього та четвертого гуртожитків вишу.

 

Фахівчиня Представництва Данської ради у справах біженців в Україні Ірина Нездоля розповіла про загрози, пов’язані з мінами й іншими вибухонебезпечними предметами. Учасники зустрічі навчилися розпізнавати небезпечні території та звертати увагу на їхні ознаки, а також дізналися про алгоритми безпечної поведінки. Зокрема, на конкретних прикладах дізналися, що робити, коли виявили вибухонебезпечний предмет або побачили постраждалу людину на замінованій території.

Наприкінці заходу була змога поставити питання з розглянутої теми й отримати на них відповіді від лекторки. Крім того, учасникам роздали інформаційні брошури з алгоритмами дій під час перебування на небезпечній території чи під час обстрілу, а також за умов виявлення вибухонебезпечного предмета та в інших ситуаціях, які можуть бути актуальними у воєнний час.

Начальниця відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, розповідаючи про захід, зазначила, що в Запорізькому національному університеті не лише створили комфортні умови для проживання тих, хто має статус внутрішньо переміщених осіб. Також тут дбають про консультаційну підтримку ВПО, зокрема в інформуванні про те, як уникнути небезпеки від вибухонебезпечних предметів.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини