Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правоохоронці ЗНУ проходять навчальну практику

Майбутні правоохоронці ЗНУ проходять навчальну практику

Майбутні правоохоронці ЗНУ проходять навчальну практику
05.02.2024 11:04 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет правоохоронна діяльність освітній процес навчальна практика

5 лютого бакалаври 1 курсу спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вирушили на свою першу практику. Це – захопливий момент для здобувачів, адже це не лише крок вперед у професійній кар'єрі, але й можливість застосувати теоретичні знання у реальному правоохоронному середовищі.

 

Здобувачі-правоохоронці надихаються ідеєю служіння суспільству та забезпечення правопорядку. Зараз вони отримали можливість долучитися до цієї благородної місії, завдяки їх першій навчальній практиці в різних правоохоронних органах. Зокрема, це Національна поліція, Державна прикордонна служба та суди.

Представники кафедри кримінального права та правоохоронної діяльності, а саме – керівниця практики Ірина Єна, відповідальна за організацію практики Ксенія Панкратова, старша лаборантка кафедри Дар’я Лях – організували та провели для здобувачів настановчу Zoom-конференцію. Під час онлайн-зустрічі зі здобувачами вони зазначили, що основна мета навчальної практики – набуття практичного досвіду застосування правових норм, розвиток навичок роботи в команді, спілкування з громадськістю та взаємодії з іншими правоохоронними органами. Практика – важливий етап у формуванні їхньої професійної ідентичності та підготовки до майбутньої кар'єри в галузі правоохоронної діяльності.

Така співпраця із правоохоронними органами дозволяє здобувачам вивчати реальні ситуації, з якими вони можуть зіштовхнутися в своїй професійній практиці. Студенти отримають можливість спостерігати за роботою висококваліфікованих спеціалістів, а також розвивати свої вміння під їхнім керівництвом.

«Перша практика здобувачів-правоохоронців є ключовим етапом їхньої підготовки та розвитку як фахівців. Ми віримо, що ця діяльність надасть їм унікальний інсайт у світі правоохоронної роботи та підготує їх до викликів, які чекають на них у майбутньому професійному житті. Бажаємо нашим здобувачам успіху та незабутніх вражень у цьому захоплюючому етапі їхньої освітньої подорожі», – зазначили представники юридичного факультету, розповідаючи про перебіг навчальної практики.

 

Інформацію надав юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини