Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістри факультету фізвиховання отримали дипломи

Магістри факультету фізвиховання отримали дипломи

Магістри факультету фізвиховання отримали дипломи
05.02.2024 12:07 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму магістратура свято вручення дипломів

2 лютого на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося урочисте вручення дипломів магістрам.

 

Під час святкового заходу проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та заступник декана з виховної роботи Едуард Криволапов привітали випускників і побажали їм миру, здоров’я, здійснення мрій і бажань. До поздоровлень приєдналися викладачі факультету Надія Богдановська, Анатолій Конох, Світлана Караулова та Наталія Маковецька.

Випускник спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Данило Галкін ділиться враженнями від навчання: «Я обрав цю спеціальність через те, що мені було цікаво, а також – через можливості, які відкриваються в майбутньому перед її випускниками. Я не проти пов’язати з нею все своє життя та кар’єру, але зараз це практично неможливо. Від навчання я отримав багатогранні враження та емоції: від радості до гніву, що переростає у пристрасть та бажання гризти граніт науки».

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини