Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж запрошує на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж запрошує на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж запрошує на День відкритих дверей
06.02.2024 08:29 Все Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Відокремлений структурний підрозділ Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей

24 лютого о 10 годині колектив Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) гостинно відчинить двері для майбутніх студентів та їхніх батьків. Не пропустіть можливості ближче познайомитися з одним із найстаріших коледжів нашого міста!

Захід відбудеться в двох форматах: безпосередньо в коледжі і online. Ті, хто перебувають у Запоріжжі, зможуть відвідати коледж особисто за адресою: вул. Мінська, 10 (Правий берег. Транспорт: тролейбус №3; маршрутки №№ 46, 15. Зупинка: «Палац культури ЗТЗ»).

А ті, хто не мають такої змоги, зможуть приєднатися до Дня відкритих дверей в online-форматі. Достатньо лише підключитися до конференції Google Meet: або скопіювати посилання: https://meet.google.com/fgb-pesr-cdk

Під час зустрічі на вас чекає корисна та цікава інформація. Ви зможете дізнатися про спеціальності коледжу, особливості навчання, інфраструктуру, а також отримаєте відповіді на будь-які запитання стосовно вступу і навчання.

Лишилися питання? Телефонуйте до Приймальної комісії коледжу: (068) 738-25-92. Або напишіть листа за адресою zgefc.znu@gmail.com

Чимало додаткової, цікавої та корисної інформації ви знайдете, якщо завітаєте на сторінки Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу:

ВСП ЗГЕФК ЗНУ: www.zgefcznu.in.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

Не втрачайте чудового шансу отримати сучасну та затребувану професію у ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»!

                                              

Матеріал надано ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини