Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулась олімпіада з фізики

У ЗНУ відбулась олімпіада з фізики

У ЗНУ відбулась олімпіада з фізики
07.02.2024 14:01 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ кафедрі загальної прикладної фізики студентська наука предметна олімпіада

5 лютого на кафедрі загальної та прикладної фізики математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася університетська олімпіада з фізики.

 

У ній узяли участь студенти, що навчаються за спеціальностями 014 «Середня освіта (Фізика та астрономія)» та 105 «Прикладна фізика та наноматеріали». На початку заходу учасників привітали члени журі: завідувач кафедри загальної та прикладної фізики, гарант освітньої програми «Середня освіта (Фізика та астрономія)» Андрій Андрєєв, доцент кафедри загальної та прикладної фізики, гарант освітньої програми «Прикладна фізика» Олександр Яновський і доцент кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні Микола Світанько. Члени журі ознайомили студентів з особливостями проведення олімпіади та специфікою завдань.

За підсумками олімпіади абсолютну перемогу (перше місце) здобув студент 3 курсу спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» Кирило Утюж. Його рекомендували як учасника другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики. Журі також відзначило роботу студентки першого курсу спеціальності 014 «Середня освіта (Фізика та астрономія)» Вікторії Нестеренко. Викладачі побажали студентам-фізикам подальших творчих успіхів.

Цей захід мав на меті підвищити мотивацію студентів до навчання, підтримати високу якість фізико-математичної освіти, залучити студентів до розв’язання нестандартних завдань. А також – підтримати олімпіадний рух в Україні.

 

 

Інформацію надав математичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини