Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біофаку – серед учасників престижних академічних курсів

Студенти біофаку – серед учасників престижних академічних курсів

Студенти біофаку – серед учасників престижних академічних курсів
09.02.2024 09:00 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет наукова діяльність студентська наука курси проєкт перемога

Студентка 3 курсу освітньої програми «Мисливське господарство та рослинні ресурси» біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Аліка Бойко гідно представила університет на загальноукраїнському науковому рівні.

 

Минулого семестру вона подала заявку на участь в інтегрованому онлайн-курсі «Науки про життя». Цей проєкт реалізували в Україні за підтримки Німецької служби академічних обмінів та Тюбінгенського університету. Протягом трьох місяців студентка навчалась на ньому у вечірні зміни. Викладачі з різних міст України читали лекції з молекулярної біології, фізіології, біохімії та біофізики. Аліка Бойко не лише пройшла відбір і стала учасницею програми, але й увійшла до 20-ки найкращих учасників й отримувала стипендію.

До речі, студентка зазначила, що зараз відкрито реєстрацію на наступну хвилю додаткових онлайн-курсів у межах цієї ініціативи та порадила всім охочим приєднатися до нього. Інтегрований курс «Науки про життя» (150 годин) розпочнеться 4 березня. Він комбінує фізіологію, біохімію, молекулярну біологію, біофізику та біоенергетику. Орієнтований переважно на студентів бакалаврату та магістрантів, предмети викладатимуться «з нуля» командою лекторів із провідних університетів.

Форма реєстрації відкрита до 25 лютого

https://lifesciencescourse.utrigg.net/.../rejestratsiya

Сторінка курсу на сайті проєкту:

http://lifesciencescourse.org/nauky-pro-zhyttya-03-2024

Також охочі можуть узяти участь у курсі «Біоінформатика» (30 годин), який розпочнеться 11 березня. Його викладатимуть фахівці зі Львівського національного університету ім. І. Франка, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та української компанії Explogen LLC (м. Львів). Цей предмет викладають не в усіх українських університетах, але він є одним з найбільш перспективних напрямків для молодих біологів у Європі. Очікувана аудиторія курсу – студенти 4 курсу та старших курсів, аспіранти.

Форма реєстрації відкрита до 2 березня:

https://lifesciencescourse.utrigg.net/.../rejestratsiya...

Сторінка курсу на сайті проєкту:

http://lifesciencescourse.org/bioinformatyka-03-2024

Курс «Молекулярна та клітинна нейрофізіологія» (30 годин) стартує 20 березня. Це – спецкурс для студентів третього і старших курсів, аспірантів (в основі курсу – програми Київського Академічного Університету). Викладач: Олексій Болдирєв – науковець із КАУ/Інституту фізіології ім. О. Богомольця Національної академії наук України.

Форма реєстрації (відкрита до 14 березня):

https://lifesciencescourse.utrigg.net/.../rejestratsiya

Сторінка курсу на сайті проєкту:

http://lifesciencescourse.org/molekulyarna-ta-klitynna

Курс «Мікроскопія та інструментальні методи в біології» (60 годин) триватиме у липні-серпні. Він націлений на те, щоб дати студентам знання необхідні для роботи на сучасному обладнанні науково-дослідних лабораторій. Розрахований на студентів четвертого і старших курсів та аспірантів. Його викладатиме команда біофізиків та мікроскопістів з України, Німеччини та Чехії. Інтегрований курс «Мікроби, віруси та інфекції» (90 годин) викладатимуть у вересні-листопаді. Він орієнтований переважно на студентів бакалаврату, які хочуть працювати на стику біології та лабораторної діагностики. Викладатиметься командою викладачів з різних університетів. Курс «Медична генетика» (30 годин) запланований на вересень-жовтень. Орієнтований на студентів біологічних та медичних спеціальностей. Викладачка: Наталія Матійців із Львівського національного університету ім. І. Франка.

Крім того, для підтримки слухачів курсів, які найбільше постраждали від війни, передбачено близько 100 стипендій від 200 до 400 євро.

BOIKO-Alika_Certificate_Life-Sciences_2023.pdf

 

Інформацію надав біологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини