Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Коледж готується до знайомства зі вступниками

Коледж готується до знайомства зі вступниками

Коледж готується до знайомства зі вступниками
09.02.2024 11:17 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Економіко-правничий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Дні відкритих дверей вступ-2024

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організовує низку Днів відкритих дверей для тих, хто бажає стати його студентами вже цього року. Профорієнтаційні заходи відбудуться: 17 лютого – для гуманітарного відділення, 24 лютого – для педагогічного відділення та 2 березня – для економічного відділення.

 

Під час зустрічі з керівництвом, викладачами коледжу і його студентами абітурієнти та їхні батьки більше дізнаються про особливості цьогорічного вступу та навчання за різними спеціальностями. Також вони ознайомляться з матеріально-технічною базою економіко-правничого фахового коледжу. Дні відкритих дверей відбудуться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 Б (навчальний корпус №2), ауд. 226.

Початок об 11:00.

Більше інформації можна дізнатися за телефонами: (061) 228-75-39: (098) 622-69-75; (095) 622-69-75.

 

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини