Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На спеціальності «Фізична культура і спорт» формують новий погляд на розвиток спорту

На спеціальності «Фізична культура і спорт» формують новий погляд на розвиток спорту

На спеціальності «Фізична культура і спорт» формують новий погляд на розвиток спорту
12.02.2024 10:23 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму здобувачі третього рівня вищої освіти ступеня доктора філософії галузь знань 01 Освіта Педагогіка» спеціальність 017 фіз

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) одним зі своїх пріоритетів визначив активну діяльність у напрямку розвитку наукових проєктів. Тож участь у фахових заходах лишається першочерговим завданням.

 

9 лютого 2024 року в Харківській державній академії фізичної культури пройшла XX міжнародна наукова конференція «ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СПОРТИВНИХ ІГОР І ЄДИНОБОРСТВ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ». В ній узяли участь здобувачі третього рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) із галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» зі своїми науковими керівниками. Учасники конференції мали унікальну можливість обговорити найновіші наукові дослідження, поділитися власним досвідом і навчанням, а також розробити спільні проекти та програми. Таке співробітництво сприяло формуванню нового погляду на розвиток спорту, зокрема через призму освітнього процесу.

Одним із ключових аспектів конференції стало обговорення стратегій інтеграції здорового способу життя та фізичної активності серед молоді, зокрема через спортивні програми в закладах вищої освіти. Експерти наголосили на важливості створення сприятливого середовища для залучення студентів до регулярних фізичних вправ і спорту, як засобу підвищення якості життя та покращення навчальних показників.

Захід зробив значний внесок у розвиток наукових досліджень, а також підкреслив важливість міжнародної співпраці в цій галузі. Учасники конференції вирушили з новими ідеями, знаннями та мотивацією до подальшого розвитку й удосконалення спортивної освіти.

 

Матеріал надав факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини