Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Розвивати туризм та готельно-ресторанну справу планують вступники ЗНУ

Розвивати туризм та готельно-ресторанну справу планують вступники ЗНУ

Розвивати туризм та готельно-ресторанну справу планують вступники ЗНУ
12.02.2024 10:40 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму готельно-ресторанна справа вступ-2024

Восьмого лютого відбулася зустріч з випускниками коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). На заході були присутні представники Запорізького національного університету з профорієнтаційної роботи, зі вступу на спеціальності туризм і рекреація, готельно-ресторанна справа, економічні та біологічні спеціальності.

 

На початку абітурієнти ознайомилися з проєктом 2024 до вступу на 1 курс за скороченою програмою 2 роки 10 місяців, НМТ із 4 предметів. Детальну увагу присвятили інформації щодо покрокової дії реєстрації для кожної спеціальності. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи презентувала свої спеціальності: «242 туризм і рекреація» та «241 готельно-ресторанна справа». Викладачка Олена Конох розповіла, які дисципліни вивчаються на освітніх програмах. Абітурієнтів вкрай зацікавила галузь туристичної діяльності та організації бізнесу в ній. Вони цікавилися і дисциплінами з організації та управління готельного та ресторанного господарства.

До речі, обидві спеціальності передбачають проходження практик і стажування в готелях і ресторанах міста Запоріжжя, курортах міст Болгарії, Італії. Про це свідчить тісна співпраця із зарубіжними партнерами туристичних фірм «Аnex tour», «TPG», «Smart tour» за кордоном та провідними готелями і ресторанами Запоріжжя. Тож серед наших стейкхолдерів – готелі «Театральний», «Khortitsa Palace», «Reikartz», ресторани «Аристократ», «Puri chveni», кав’ярня «Вусатий кроль», де працюють наші випускники – керуючі готелями та ресторанами. Тепер вони як наші стейкхолдери постійно беруть активну участь у житті профільної кафедри. А ще долучаються до проведення міжнародних конференцій, майстерок із професійної діяльності», - підкреслили викладачі факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму

Також абітурієнти звернули увагу на можливість вступу до магістратури та аспірантури, адже це дасть змогу продовжувати кар’єрне зростання, бути зразковим фахівцем, обіймати високі посади та отримувати достойну заробітну плату.

«Якщо, ви бажаєте мандрувати світом, багато спілкуватися з новими друзями, полюбляєте вишукані та екзотичні страви, маєте велике бажання бути справжніми фахівцями, розвивати туризм та готельно-ресторанну справу, то ми завжди допоможемо вам у виборі наших спеціальностей! – резюмували на заході викладачі кафедра туризму та готельно-ресторанної справи.

 

Матеріал надав факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини