Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підготовка до вступної кампанії, освітній процес і міжнародна діяльність: про що йшлося на ректораті

Підготовка до вступної кампанії, освітній процес і міжнародна діяльність: про що йшлося на ректораті

Підготовка до вступної кампанії, освітній процес і міжнародна діяльність: про що йшлося на ректораті
13.02.2024 12:30 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ ректорат освітній процес профорієнтаційна діяльність вступ-2024 міжнародна діяльність проєктна діяльність атестація докторантів атестація аспірантів

12 лютого відбулося засідання ректорату ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

На ньому, зокрема, було ухвалено рішення, що перший проректор Олександр Бондар, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко та начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів мають надати пропозиції щодо нарахування додаткових балів із певних спеціальностей при вступі до ЗНУ. Олександр Бондар зазначив, що впродовж тижня потрібно закінчити підготовку додатків до Правил прийому до ЗНУ у 2024 році.

Освітній процес і фінансова заборгованість

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура зазначив, що за результатами аналізу фінансової заборгованості виявили студентів-боржників минулих років. Проректор звернувся до деканів і директорки Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні з проханням нагадати студентам про оплату за другий семестр. Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук поінформував, що відбулась атестація докторантів, а з 12 до 16 лютого атестуватимуться аспіранти. Олександр Бондар звернувся до керівників факультетів та ІННІ з проханням прокомунікувати зі студентами, які мають бажання навчатися на військовій кафедрі.

Міжнародна діяльність

Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна зазначила, що 8 лютого представники ЗНУ подали 4 заявки на участь у міжнародному проєкті КА2. Вона додала, що 26 лютого о 18:00 відбудеться лекція професора екології та еволюції Університету Осло (Норвегія) Nils Chr. Stenseth «Як писати хороші пропозиції для проведення досліджень».

І ще

Присутнім повідомили, що 20 лютого о 14:30 відбудеться Науково-методична рада.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини