Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відзначили День дарування книг

На юридичному факультеті відзначили День дарування книг

На юридичному факультеті відзначили День дарування книг
16.02.2024 09:41 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет студентська рада Наукова бібліотека книжковий фонд дарування книг

14 лютого, у День дарування книг, на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) студенти влаштували акцію. Її ініціаторами стали представники студентської ради факультету.

 

Цього дня всі охочі приєдналися до загальнофакультетської акції: спільними зусиллями вони зібрали та віднесли до Наукової бібліотеки ЗНУ значну кількість підручників і посібників із права.

Як зазначає представниця студентської ради юридичного факультету анастасія Сінько, «тепер у всіх нас буде доступ до найновіших видань з різних галузей права, що допоможе вам у навчанні, дослідницькій роботі та саморозвитку».

Студентський актив факультету дякує всім небайдужим і закликає й надалі брати участь в акціях, що сприятимуть поповненню книжкового фонду Наукової бібліотеки ЗНУ. Зараз на факультеті триває обговорення: що саме студенти були б раді бачити на полицях книгозбірні університету?

 

Інформацію надала студентська рада юридичного факультету ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини