Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З Днем єднання!

З Днем єднання!

З Днем єднання!
16.02.2024 14:14 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ поздоровлення свято День єднання

Шановні викладачі та співробітники ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), студенти й абітурієнти, які прагнуть навчатися в найкращому університеті півдня України! Сьогодні, 16 лютого, наша держава вже втретє відзначає День єднання.

 

Це свято запровадили на державному рівні 2022 року, на тлі стрімкого зростання загрози російської військової агресії, за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення. І за ці два роки страшної війни, сповнені болем, надлюдськими зусиллями та перемогами, українці довели всьому світові, що саме в об’єднанні всіх зусиль у героїчному протистоянні сильному й підступному ворогу – шлях до перемоги.

У важкі часи повномасштабного воєнного вторгнення Запорізький національний університет упевнено продемонстрував силу консолідації зусиль. Це надало можливість відновити й успішно подовжити надавати якісні освітні послуги, сприяти подальшому розвитку вітчизняної науки, а отже – наближенню перемоги й відбудови країни в майбутньому, підтримати освітні заклади, які перебазувались до ЗНУ з тимчасово окупованих територій, провадити щоденну плідну волонтерську діяльність, допомагаючи українським воїнам і підтримуючи тих, хто опинився у скрутних життєвих обставинах.

Дякуємо всім, хто об’єднує свої зусилля з друзями й однодумцями задля спільної мети – Перемоги України. Для її наближенням нам потрібно вірити в нашу державу, у Збройні сили України. А ще, докладати всіх зусиль, щоб допомагати в цьому країні та не забувати про головне завдання, що стоїть перед колективом університету: навчання висококваліфікованих фахівців – патріотично налаштованих, з активною життєвою позицією, яких дуже потребує наша держава, і внесок у невпинний поступ науки та розбудову вітчизняної освітньої галузі.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини