Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті триває обговорення освітніх програм за участю стейкхолдерів

На математичному факультеті триває обговорення освітніх програм за участю стейкхолдерів

На математичному факультеті триває обговорення освітніх програм за участю стейкхолдерів
20.02.2024 16:45 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ математичний факультет акредитація стейкхолдери кафедра загальної прикладної фізики

Нещодавно на кафедрі загальної та прикладної фізики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) підбили підсумки громадського обговорення редакцій освітньо-професійних програм на 2024 рік за участю зовнішніх стейкхолдерів.

 

У громадському обговоренні редакцій ОП «Середня освіта (Фізика)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та «Середня освіта (Фізика та астрономія)» другого (магістерського) рівня вищої освіти взяли участь стейкхолдери. Це завідувачка кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, кандидатка наук, доцентка Лілія Васильченко та директор Запорізького технічного ліцею Запорізької міської ради Запорізької області Ігор Баглер. В результаті обговорення присутні враховали пропозиції щодо розширення спектру вибіркових дисциплін та доповнення бази для педагогічної практики закладами освіти в яких працюють учителі, що брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року 2024».

В обговоренні редакцій освітньо-професійної програми «Прикладна фізика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти взяли участь і зовнішні стейкхолдери (директор ТОВ «Елемент-Перетворювач» Анатолій Солодовник, директор ТОВ «НВП «Електроіндустрія» Костянтин Трофименко та директор ТОВ "Компанія "Енергосистеми" Сергій Житницький). Вони внесли пропозиції додати в ОП освітні компоненти, пов’язані з енергозберігаючими технологіями. А також запропонували переорієнтувати зміст деяких ОК з «технічного» напряму на більш фундаментальний. Як результат обговорення ОПП - всі пропозиції урахували. До низки вибіркових дисциплін додали ОК «ФЕП як перспективні альтернативні джерела енергії». Крім того, внесли відповідні зміни до робочих програм та силабусів ОК ППС 1 «Механіка нанокомпозитів» та ППОП 1 «Авіаційне матеріалознавство».

Матеріал надав математичний факультет

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини